Rosie Huntington-Whiteley navrhla svoj prvý parfém

Rosie Huntington-Whiteley navrhla svoj prvý parfém

Sponzorované odkazy:

Milovníci výnimočných kúskov sa môžu radovať. Výsledkom hviezdnej spolupráce Marks & Spencer a Rosie Huntington- Whiteley je prvá vlastná vôňa modelky. Volá sa Rosie for Autograph a budete v nej cítiť kvetiny na anglickom vidieku, a to počas skorého letného rána

Rosie Huntington-Whiteley navrhla svoj prvý parfém  (http://blog.mapaobchodov.sk)

Britská supermodelka spolupracuje s Marks & Spencer už dlhodobo. Pravidelne je tvárou línie Autograph a v každej sezóne navrhuje vlastnú kolekciu spodnej a nočnej bielizne z prémiových materiálov. Do sveta parfumov sa vydala prvýkrát.

Rosie pri vzniku vône pomáhal preslávený návrhár parfumov – Ralf Schwieger. Ten pomohol priviesť jej víziu k životu.

Na tvorbe dokonalej podoby strávili mesiace. Ruže do parfumov boli ručne zbierané a miešané v historických medených nádobách v Grasse.

Rosie Huntington-Whiteley navrhla svoj prvý parfém  (http://blog.mapaobchodov.sk)

Vôňa Rosie for Autograph sa dá kúpiť v podobe Eau de Parfum 30 ml alebo 75 ml, vonného spreja i sviečok, a to vo vybraných predajniach Marks & Spencer na Slovensku.

Kampaň k parfumu Rosie for Autograph nafotil Guy Aroch, a to v rodnom kraji modelky. Snímky vznikli v hoteli Endsleigh v Devone. Na fotkách z kampane je modelka oblečená do ružovo-zlatej košieľky. Tá pochádza z jej vlastnej kolekcie bielizne pre sezónu jar/leto 2015.

Zdroj: http://www.mapaobchodov.sk/…rks-spencer/