Reserved podzim/zima 2014

Reserved podzim/zima 2014

Sponzorované odkazy:

Sezóna jeseň/zima 2014 sa u RESERVED nesie v duchu sloganu Let’s fashion. RESERVED prichádza s unikátnou kolekciou, kde najdôležitejší je nápad.

Reserved podzim/zima 2014 (http://blog.mapaobchodov.sk)

Let’s fashion znamená baviť sa módou. Je to o hľadaní vlastného štýlu a individuálneho looku. Moderné strihy a osviežujúce farebné návrhy sú základom. Prichádzajú kúsky, ktoré sú minimalistické, elegantné a určené pre každú modernú mladú mestskú ženu, ktorá je aktívna a plná vlastných nápadov. V sezóne jeseň/ zima 2014 prichádza RESERVED s veľmi ženskou kolekciou. Je to hra s trendmi a kombinovaním vzorov. Inšpiruje, okúzľuje a podnecuje fantáziu.

Reserved podzim/zima 2014 (http://blog.mapaobchodov.sk)

Modely sú inšpirované aj mestským životom a určené pre rôzne príležitosti. Objavíte tu i športové akcenty a odkazy na 90-te roky. Jemný retro štýl diskrétne flirtuje s čistou siluetou, jednoduchosťou foriem a moderným strihom. Zrak pútajú kožené sukne i topy a oversized plášte, ktoré budú hitom jesene. Paletu odtieňov tvorí hlavne šedá, zimná pastelová modrá a ružová. Tieto farby sú odvážne narušené výraznými elementmi hnedej a čiernej. To je však len malá ukážka pestrosti, ktorú prináša sezóna jeseň/zima 2014 v kolekcii značky RESERVED.

Reserved podzim/zima 2014 (http://blog.mapaobchodov.sk)

Zdroj:http://www.mapaobchodov.sk/…58/reserved/