Skvostné šperky Marks & Spencer

Skvostné šperky Marks & Spencer

Sponzorované odkazy:

Skvostné šperky sa odjakživa tešia priazni. Ich výroba siaha do ďalekej histórie ľudstva a každé malé dieťa pozná niekoľko príbehov o truhliciach plných šperkov a drahých kameňov. Zdobeniu a skrášľovaniu sa venovali naši predkovia už veľmi dávno a talentovaní šperkári si užívali priazne mnohých veľkých panovníkov. V dnešnej dobe si už ale nemusíte všetku tu krásu iba pozerať na fotografiách hviezd z červeného koberca – naši návrhári a šperkári v Marks & Spencer pre Vás pripravili celú kolekciu plnú prekrásnych náhrdelníkov, náramkov a náušníc, ktorými si môžete urobiť radosť kedykoľvek. Vdýchnite svojmu outfitu dušu a vyberte si ten pravý šperk na veľkolepé slávnostné udalosti i na celodenné nosenie v ruchu moderného mesta. Všetko je pripravené – stačí si vybrať.

Skvostné šperky Marks & Spencer  (http://blog.mapaobchodov.sk)

Krásne šaty si zaslúžia krásny šperk. Naviac vhodne zvoleným kúskom vyniknú Vaše oči alebo štíhla šija. Oživiť môžete výrazným šperkom obyčajne tričko alebo džínsy. Pozdvihnite svoj každodenný outfit o triedu ďalej! So správnymi doplnkami môžete rovno večer po práci vyraziť na párty.

Skvostné šperky Marks & Spencer  (http://blog.mapaobchodov.sk)

V novej jesenno-zimnej kolekcii šperkov z M&S nájdete veľa moderných kúskov. Vyskúšajte hru s tvarmi alebo zaujímavú kombináciu materiálov. Stále sú v móde bohato zdobené zápästné náramky, ktoré majú rôzne tvary a farby. O slovo sa hlási aj punkový trend – ostne, retiazky, pyramídy sa v novej sezóne predstavujú hneď v niekoľkých podobách.