Nákupné centrá v Trenčíne II.

Nákupné centrá v Trenčíne II.

Sponzorované odkazy:

Dnes budeme pokračovať ďalšou časťou nášho seriálu o nákupných centrách na Slovensku a predstavíme si dalšie tri v mestropole Trenčianskeho kraja, v krajskom meste Trenčín. Blízko železničnej stanice, na ulici M.R. Štefánika, blízko lesoparku Brezina je populárne zábavno- nákupné centrum MAX, ďalej zábavno-obchodné centrum Južanka a najstarší obchodný dom Prior.

ZOC Max

Obľúbené zábavno- obchodné centrum Max, bolo otvorené roku 2005 a spolu s nákupným centrom Laugaricio predstavuje tie najväčšie a najznámejšie v kraji. Max je koncipovaný v rovnakom štýle ako iné rovnomenné nákupné centrá v iných mestách na Slovensku. V Maxe na vás čaká mnoho známych módnych značiek oblečenia i obuvi, zmienime obľúbených módnych gigantov ako Orsay, Reserved, Terranova, ďalej pár športových butikov, obchodov s obuvou. Pestrý je aj sortiment ponúkaných služieb. Na poschodí Maxu si môžete odpočinúť v niektorej z kaviarní alebo fast foodov. Vyzdvihnúť musím aj najmodernejšie multikiná Cinemax v meste. Bohatý je aj program doprovodných akcií, vystúpení a promo akcií.

Otváracia doba nákupného centra MAX je denne od 9.00 do 21.00 hodiny, parkovanie je pre všetkých zákazníkov zdarma priamo pred centrom.

Nákupné centrá v Trenčíne II. (http://blog.mapaobchodov.sk)

OC Južanka

Poďme si ďalej trochu predstaviť zábavno- nákupné centrum Južanka, ktoré prináša sviežu a dynamickú nákupnú atmosféru. V centre nájdete hlavne „no name“ módne butiky s cenovo dostupnou módou pre všetky vekové kategórie, veľmi lákavé sú hlavne sezónne zľavy a výpredaje. Z ďalších obchodných prevádzok za zmienime predajňu obuvi, bižutérie, kvetinárstvo, lekáreň. V Južanke nájdete aj pobočku Slovenskej pošty. Ak si chcete len spríjemniť svoje voľné chvíle a zrelaxovať, navštívte napríklad fitness alebo bowling centrum, či biliardovú herňu.

Otváracia doba Južanky je denne od 9.00 do 21.00 hodiny, s výnimkou supermarketu Billa.

Nákupné centrá v Trenčíne II. (http://blog.mapaobchodov.sk)

OD Prior

Spoločnosť PRIOR netreba asi nikomu predstavovať. Spoločnosť založená už roku 1964 dnes prevádzkuje 10 obchodných domov a viac ako 600 obchodných prevádzok v rôznych kútoch Slovenska. Obchodný dom Prior v Trenčíne ponúka obchodné, kancelárske i skladové priestory. A čo všetko Prior ponúka? Obchodné domy samozrejme prispôsobujú svoju ponuku dopytu, a preto dnes na dvoch poschodiach oblečenie, obuv a módne doplnky pre menej náročných zákazníkov, ďalej kníhkupectvo, cestovnú kanceláriu, bytový textil ale aj zlatníctvo. V obchodnom dome však nenájdete žiadnu reštauráciu či kaviareň len zopár prevádzok rýchleho občerstvenia.

Otváracia doba obchodného domu Prior je v pracovných dňoch od 8.00 do 18.00 hodiny, sobotu do 13.00 hodiny. Parkovanie je možné len na platených mestských parkoviskách, obchodný dom vlastné parkovisko nemá.

Zdroj:" www.wikipedia.sk":http://sk.wikipedia.org/…avná_stránka