Moderné nakupovanie v Nitre nebolo nikdy dostupnejšie!

Moderné nakupovanie v Nitre nebolo nikdy dostupnejšie!

Sponzorované odkazy:

Krajské mesto Nitra, administrtívne, kultúrne a spoločenské centrum Nitrianskeho kraja, prináša nevídané nákupné možnosti, množstvo luxusných butikov pre váš jedinečný nákupný zážitok. Postupne si predstavíme všetky štyri nákupné centrá v meste, dnes začneme tými najväčšími, a to nákupnými centrami Galéria Mlyny a ZOC MAX.

Galéria Mlyny

Pri návšteve Nitry nákupné centrum Galéria Mlyny určite neprehliadnete! Jedná sa o veľmi modernú, presklennú dvojposchodovú budovu, priamo na Wilsonovom nábreží, pri rieke Nitra, ktorá mestom preteká. Galéria Mlyny je najväčším zábavno- nákupným centrom v kraji, ktoré okrem 119 obchodných prevádzok prináša návštevníkom aj mnohé doprovodné akcie, ako výstavy, ochutnávky, promo akcie nových produktov, módne prehliadky i vystúpenia a autogramiády umelcov. Populárne sú motokáry priamo na streche nákupného centra.

Na prízemí a prvom poschodí centra sú situované hlavne obchody, nájdete tu „no name“ ale aj luxusné butiky, menovať môžme napríklad Gant, Tommy Hilfiger, Guess, Calvin Klein, v centre sú niektoré ozaj veľkoplošné butiky, ako Marks&Spencer, kníhkupectvo Panta Rhei, či cenovo dostupný módny gigant Gate, čo isto zaistí ten najširší výber v okolí. Na poschodí druhom prevažujú kaviarne, fast foody a reštaurácie pre chvíle oddychu, nájdete tu aj bowlingové a fitness centrum či detskú oddychovú zónu s automatizovanými hračkami. V celom nákupnom centre je free WIFI zóna.

Mnohých určite zaujíma možnosť parkovania. V Mlynoch môžete zaparkovať buď v podzemnom parkovisku, alebo parkovisku priamo na streche centra. Parkovanie v dobe 7.00 do 18.00 hodiny je zdarma len prvé 3 hodiny, následne je poplatok 2eur/ hodina. Od 18.00 hodiny počas pracovných dní, víkendy a sviatky je parkovanie zdarma. Otváracia doba nákupného centra je od 9.00 do 18.00 hodiny, niektoré prevádzky sú otvorené dlhšie.

Moderné nakupovanie v Nitre nebolo nikdy dostupnejšie! (http://blog.mapaobchodov.sk)

ZOC MAX

Zábavno- obchodné centrum MAX patrí do siete nákupných centier, ktoré nájdete vo viacerých mestách Slovenska. Centrum je situované takmer na periférii mesta, blízko križovatky s Levickou ulicou, západne od centra je sitouvaný obľúbený park Brezový Háj. Ak prídete autom, určite vás poteší správa, že zaparkovať môžete bezplatne a priamo pred MAXom počas celej doby otváracích hodín, od 9.00 do 21.00 hodiny.

V Maxe nájdete mnohé módne butiky pre náročných i menej náročných klientov, predajne športového oblečenia, drogériu, hračkárstvo, lekáreň, chovateľské potreby, pobočky bankových subjektov Volksbank, Unicredit Bank a Slovenskú Sporiteľňu, ale i veľkoplošný supermarket Terno. Na poschodí Maxu je umiestnených viacero kaviarní a fastfoodov, spomeniem napríklad vietnamské bistro Shanghai a Slovenské Mňam. Pre chvíle oddychu môžete zájsť do kina Cinemax alebo bowlingového centra, na deti čaká populárne detské centrum Hopla Land.

Moderné nakupovanie v Nitre nebolo nikdy dostupnejšie! (http://blog.mapaobchodov.sk)

Zdroj: www.wikipedia.sk