Predstavujeme nákupné centrá v Trnave!

Predstavujeme nákupné centrá v Trnave!

Sponzorované odkazy:

Poďme si dnes predstaviť nákupné centrá v krajskom meste Trnava, centre Trnavského kraja.

ZOC Max

Najväčším nákupným centrom v Trnave je zábavno-nákupné centrum Max, ktoré nájdete na ulici Ferka Urbánka, blízko kruhového objazdu a Materiálovotechno­logickej fakulty. MAX je moderným multifunkčným centrom, kde si v pohodlí nakúpite a zároveň vychunáte tú pravú „shoppingovú“ atmoféru.

Na dvoch poschodiach nákupného centra Max nájdete populárne módne butiky, značky ako Wrangler, Umbro, Kenvelo i Lee Cooper, ďalej drogériu, lekáreň, kvetinárstvo, kopírovanie a mnohé ďalšie služby i bankomaty. Na poschodí nákupného centra navštívte multikino či veľkoplošnú predajňu Sportissimo. Čerstvé pečivo či mäso ponúka veľká predajňa supermarketu Billa. Pre deti Max prináša detský kútik, divadielko či hracie atrakcie, novinkou v Maxe je zrkadlové bludisko na poschodí.

Otváracia doba nákupného centra je denne od 9.00 do 21.00 hodiny, parkovanie je pred centrom zdarma, samozrejmosťou je aj WC, WIFI pripojenie zdarma a bezbariérový prístup.

OC Galéria

Obchodné centrum Galéria v Trnave patrí do siete obchodných centier pod týmto názvom, ktoré nájdete vo viacerých mestách Slovenskej i Českej republiky. V OC Galérii nájdete niekoľko módnych butikov, medzi najznámejšie značky patria Bepon, Humanic, New Yorker, ďalej tu nájdete darčekové predajne, predajňu elektra a domácich potrieb, prevádzku Slovenskej pošty a Tatrabanky. V Galérii je niekoľko kaviarní a prevádzok rýchleho občerstvenie, reštauráciu tu však nenájdete. Denne čerstvé potraviny prináša nonstop otvorený supermarket Tesco.

Otváracia doba Galérie je denne od 9.00 do 21.00 hodiny, priamo pred centrom môžete využiť presne 625 bezplatných parkovacích miest.

Predstavujeme nákupné centrá v Trnave! (http://blog.mapaobchodov.sk)

Shopping Park Arkadia

Shopping Park Arkadia je menšie nákupné centrum s dvadsiatimi šiestimi obchodíkmi, skôr pre menej náročných zákazníkov. Poteší vás osem módnych butikov, štyri obchody so športovým oblečením a obuvou, na prízemí nájdete módnu obuv slovenskej značky Soňa a nemecká Deichmann. V Arkadii môžete navštíviť aj tri kaviarne, dve z nich na prvom poschodí. Jediné čo Arkadia postráda je supermarket, alebo väčšie potraviny na rodinný nákup potravín.

Parkovanie je pred centrom zdarma, samozrejmosťou je bezbariérový prístup, WC zdarma i služby detského kútika pre mamičky. Otváracia doba nákupného centra je denne od 9.00 do 21.00 hodiny.

Predstavujeme nákupné centrá v Trnave! (http://blog.mapaobchodov.sk)

Zdroj: www.wikipedia.sk