Nakupujte v meste Žilina! Nákupné centrá v Žiline II.

Nakupujte v meste Žilina! Nákupné centrá v Žiline II.

Sponzorované odkazy:

Dnes pokračujeme druhou časťou o nakupovaní v meste Žilina! V meste Žilina nájdete celkom štyri obľúbené nákupné centrá, a to zábavno obchodné centrum Max na ulici Prielohy 10, Aupark Žilina priamo na Štúrovom námestí a konečne OC Mirage a **OC Dubeň, ktoré si predstavíme dnes.

OC Mirage

Obchodné centrum Mirage svojím otvorením roku 2010 vnieslo do historického centra kúsok modernej architektúry. Na siedmich poschodiach zažijete neopakovateľný nákupný zážitok! Príďte si vyskúšať najnovšie módne kolekcie odevných gigantov ako Gant, Humanic, Lindex, Promod, Terranova, Tally Weijl. Nezabudnite na pár „botičiek“ či skvelý módny doplnok, ktorý dotiahne vás denný outfit k dokonalosti. MIrage okrem módnych butikov poskytuje aj žiadané služby ako pobočky bankových subjektov, kaderníctvo, rýchločistiareň či predajňa chovateľských potrieb Pet Center.

Ak radi využívate svoj voľný čas aktívne, určite navštívte Multikino Ster Century alebo vyskúšajte moderné golfové ihriská a dráhy v Adventure mini-golf. Pre gurmánov je pripravených niekoľko kaviarní, prevádzok rýchleho občerstvenia a reštaurácií. Za zmienku stojí určite slovenská reštaurácia Slovenský Gurmán a exkluzívna dovolenková terasa Lážo Plážo, kde zažijete nezabudnuteľnú dovolenkovú atmosféru hoci aj každý deň.

Otváracia doba nákupného centra je denne od 9.00 do 21.00 hodiny, bezplatne parkovať môžete priamo pred nákupným centrom od 9.00 do 24.00 hodiny. Aby ste sa do centra dostali čo najpohodlnejšie, využiť môžete aj bezplatnú autobusovú linku MIRAGE BUS.

OC Dubeň

V jednopodlažnom obchodnom centre Dubeň môžete každý deň navštíviť presne 79 obchodných prevádzok. Po rozsiahlej rekonštrukcii obchodné centrum zmenilo názov a dnes ho môžete nájsť ako Atrium Optima. A čo všetko v centre Dubeň nájdete?

Na všetkých módnych nadšencov sú pripravené butiky ako Kenvelo, Orsay, Reserved, no na svoje si prídu aj menej nároční zákazníci, ktorí si môžu nové tričko či jeansy vybrať v niektorom z takzvaných no name obchodov. Obchodný dom prevádzkuje aj predajne športového oblečenia, obuvi, služby ako lekáreň, kaderníctvo či kvetinové štúdio a samozrejme prevádzky bankových subjektov a najlacnejší supermarket v okolí, Carrefour. Hlavne mladšie generácie poteší obľúbený fast food McDonald's so službou Drive, ktorý môžete navštíviť aj z vonkajšieho vchodu alebo priamo z parkoviska. Okrem toho Dubeň prevádzkuje aj niekoľko kaviarní a reštaurácií.

Všetky prevádzky majú otvorené denne od 9.00 do 21.00 hodiny, s výnimkou supermarketu. Ak sa chcete dostať na bezplatné parkovisko priamo pred centrom, doporučujeme príjazd z ulice Vysokoškolákov.

Nakupujte v meste Žilina! Nákupné centrá v Žiline II. (http://blog.mapaobchodov.sk)

Zdroj: www.wikipedia.org