Nakupujte v meste Žilina! Nákupné centrá v Žiline I.

Nakupujte v meste Žilina! Nákupné centrá v Žiline I.

Sponzorované odkazy:

Na sútoku troch riek, Váhu, Kysuce a Rajčanky sa rozkladá štvrté najvačšie mesto na Slovensku, Žilina. Dnes si spravíme malý exkurz nákupnými centrami v tomto krajskom meste a začneme najvačším z nich, a to Auparkom s presne 119 nákupnými prevádzkami a pokračovať budeme nemenej populárnym nákupným centrom Max s počtom nákupných prevádzok presne 82.

Aupark

V priamom srdci mesta, na žilinskej pešej zóne je situovaná multifunkčná budova nákupného centra Aupark, no aj napriek tomu sa k nám dostanete pešo, MHD alebo automobilom. K parkovaniu môžete využiť jedno z našich 850 bezplatných parkovacích miest buď priamo pred nákupným centrom denne od 9.00 do 19.00 hodiny, ktoré je vyhradené pre vozidlá LPG, alebo odparkujte v dvojpodlažnom podzemnom parkovisku počas celej doby otváracích hodín, a to každý deň od 9.00 do 21.00 hodiny. Pre všetkých klientov sú pripravené bonusy ako WC, prebaľovacia miestnosť, požičovňa kočíkov, WIFI pripojenie, pre najmenších detský kútik a automatizované hračky.

Či preferujete no name oblečenie za pár korún, alebo ste náruživí módny fashionisti, v Auparku si určite prídete na svoje. Potešia vás mnohé obľúbené módne značky ako napríklad Tom Tailor, H&M, Calzedonia, pre športových nadšencov máme prichystané butiky ako Exisport, Nordblanc. K novému oblečeniu patria aj nové topánočky či zaujímavý módny doplnok, ktorý zoženiete hneď v niekoľkých prevádzkach. Ďalej na vás čaká predajňa hračiek, očná optika, lekáreň, 2 cestovné kancelárie a celkom 6 bankových prevádzok. Pozvať vás musím aj do foodcourtu kde si môžete dopriať kuracie špecialitky v Papa Chicken, ázijské špecialitky v Pande alebo čerstvú kávičku v špecializovanom obchode TCHIBO. Pre svoj čerstvý rodinný nákup si vyberte supermarket Billa, ktorý je súčasťou Auparku.

Nakupujte v meste Žilina! Nákupné centrá v Žiline I. (http://blog.mapaobchodov.sk)

ZOC Max

Aj v zábavno- obchodnom centre MAX na na ulici Prielohy 10, si môžete vychutnať dynamickú nákupnú atmosféru. Na dvoch poschodiach nájdete celkom 15 módnych butikov pre skôr menej náročných klientov, obuv značiek CCC, Altero, ďalej tu nájdete hračky Dráčik, kníhkupectvo, predajňu nábytku a showroom LOMI a veľmi obľúbenou je aj predajňa šperkov ŠPERKY HOLÍČ. Svoje voľné chvílky si okrem niektorej z kaviarní a reštaurácií môžete vychutnať aj v multikine Cinemax alebo kasíne s dlhšou otváracou dobou. Využite aj služby ako rýchločistiareň, kaderníctvo, kopírovanie, lekáreň Dr.Max, stávkovú kanceláriu, prevádzky mobilných operátorov a mnohé iné.

Otváracia doba nákupného centra MAX je denne od 9.00 do 21.00 hodiny. Parkovanie je zabezpečené pre každého klienta na parkovisku pred nákupným centrom zdarma.

Neváhajte a príďte „ochutnať“ z jedinečnej nákupnej atmoféry do Auparku alebo MAXU a určite neodídete naprázdno!

Zdroj: www.wikipedia.org