Nákupné centrá v metropole východu, v Košiciach II

Nákupné centrá v metropole východu, v Košiciach II

Sponzorované odkazy:

V druhej časti seriálu o nákupných centrách v Košiciach si predstavíme ďalšie tri nákupné centrá lokalizované na skôr na periférii mesta, a to vynovené Atrium Optima, obchodné centrum CASSOVIA a ďalej OC IDEA blízko sídliska Na Jazere. Ale začnime pekne po poriadku, a to od rozlohou najväčšieho po to najmenšie…

Atrium Optima

Na Moldavskej ceste, v blízkosti diaľničného privádzača Červený Rak, necelý kilometer od centra mesta, určite neprehliadnete populárne nákupné a zábavné centrum Atrium Optima. Príďte si po nový nadčasový outfit, rodinný nákup potravín či na nezabudnuteľnú večeru k nám. Už pri vstupe vás prekvapí dynamická nákupná atmosféra. Nechajte sa očariť vynovenou Optimou!

V Optime všetkých milovníkov módnych trendov zaiste potešia vychytené módne značky, ako H&M, Mango, Orsay, najnáročnejší určite neobídu butiky ako Calvin Klein, Guess či pietro filippi, športovci zas nepohrdnú športovými značkami. V nákupnom dome nájdete predajňu hračiek, drogériu, parfumériu, butiky s bižutériou, ale aj veľkoplošné elektro Datart, ale aj služby ako kaderníctvo, lekáreň, opravy na počkanie, finačný dom Quatro, prevádzky mobilných operátov či bankových subjektov. Po náročných nákupoch môžete zavítať do niektorej z vychytených reštaurácií či kaviarní.

Že neviete ako sa do centra dostať? Prísť možete autobusom alebo električkou priamo na zastávku OC Optima, ktorá je pred nákupným centrom. Ak prídete autom, využiť môžete bezplatné parkovisko s kapacitou 1500 parkovacích miest, samozrejmosťou sú aj parkovacie miesta pre invalidov a bezbariérový prístup. Otváracia doba väčšiny prevádzok je od 9tej do 21vej hodiny, s výnimkou hypermarketu Hypernova.

OC Cassovia

Ak naopak uprednostňujete komornejšiu nákupnú atmosféru, navštívte jedno z prvých nákupných centrier na Slovensku, ktoré nájdete hneď oproti Optime, a to obchodné centrum Cassovia. Cassovia na menšej predajnej ploche ponúka celkom 56 obchodných prevádzok vrátane kaviarní a reštaurácií. Najnižšie ceny potravín v okolí vás potešia v druhom najväčšom hypermarkete reťazca Hypernova na Slovensku, pretože kvalitný supermarket je neodmysliteľnou súčasťou každého nákupného centra.

Samozrejmosťou je bezplatné parkovanie pre všetkých zákazníkov, ktoré môžete využiť počas celej doby otváracích hodín, a to každý pracovný deň od 9.00 do 21.00 hodiny.

OC Idea

Nákupné centrum OC IDEA nájdete blízko sídliska Na Jazere, s výhodnou dostupnosťou, či už autom alebo MHD. Na predajnej ploche 8000m2 nájdete celkom 14 obchodíkov, príďte si omrknúť najnovšie trendy módne kúsky, či dizajnový nábytok, celkom až do troch predajní nábytku. Súčasťou nákupného centra IDEA je aj veľkoplošná predajňa elektrospotrebičov OKAY. Neopakovateľný gastronomický zážitok vám pripravia v reštaurácii DUBAI, najlepšiu kávu v okolí vám pripravia v kaviarni Hviezda.

Obchodné centrum IDEA môžete navštíviť každý deň v rámci otváracej doby, ktorá je od 10.00 do 19.00 hodiny.

Nákupné centrá v metropole východu, v Košiciach II (http://blog.mapaobchodov.sk)

Zdroj:" www.mapaobchodov.sk":http://www.mapaobchodov.sk/…upne-centra/