Nákupné centrá v Bratislave IV.

Nákupné centrá v Bratislave IV.

Sponzorované odkazy:

V poslednej časti našej minireportáže o nákupných centrách v Bratislave, vám predstavím štyri nákupné centrá, a to Shopping Palace v obľúbenej rekreačnej oblasti Zlaté Piesky, menšie nákupné centrum Retro s príjemnou komornou atmosférou a strategicky umiestnené nákupné centrum Korzo na Pestovateľskej u­lici.

Shopping Palace

Nákupné centrum Shopping Palace nájdete v obľúbenej rekreačnej oblasti všetkých Bratislavčanov, na Zlatých Pieskoch, s výbornou dostupnosťou. Veľmi využívaná je totiž pravidelná bezplatná autobusová kyvadlová doprava zo zastávky Nový Most, docestovať môžete aj električkou, ktorá ma zastávku priamo pred centrom, alebo samozrejme pohodlne osobným automobilom.

Shopping Palace Zlaté Piesky, je po Avione, druhým najväčším nákupným centrom v Bratislave, s nákupnou plochou viac ako 76000m3 a viac ako 90timi prevádzkami. Omrknite najnovšie módne kolekcie, kúpte si nové „botičky“, vyberte exkluzívny šperk či kvetiny pre manželku, hračky či domáceho miláčika pre svoje deti. Že vám to ešte nestačí? Vo foodcourte na prízemí objavíte aj niekoľko reštaurácií a kaviarní, súčasťou centra je aj kasíno a supermarket Tesco.

Nákupné centrá v Bratislave IV. (http://blog.mapaobchodov.sk)

Korzo

Nákupné centrum KORZO patrí medzi rozlohou menšie nákupné centrá, ale to nič nemení na fakte, že prináša celkom 18 predajných prevádzok s pestým sortimentom ponúkaného tovaru a príjemnou komornou nákupnom atmosférou. Veľmi navštevované sú predajne nábytku, ako Segum, Dankuchen s obrovským showroomom a skvelými službami a vysoko individuálnym prístupom. Ak budete unavený príďte si odpočinúť do kaviarne Meeting Point Café, alebo si ľahko pohazardovať do nonstop herne Admiral Royal. Pre váš každodenný nákup je tu váš čerstvý supermarket Billa.

Parkovanie je pre každého zákazníka počas otváracích hodín zdarma, priamo v areáli nákupného centra. Otváracia doba je denne od 9.00 do 21.00 hodiny, počas víkendov od 10.00 do 17.00 hodiny.

Retro

Ďalšie zo skupiny menších nákupných centier je nákupné centrum RETRO na Nevädzovej ulici, blízko Ružinovskej nemocnice a autobusovej stanice Mlynské Nivy. V Retre je pre vás nachystaných presne 21 štýlových obchodíkov, ktoré ponúkajú značkové módne kúsky, obuv a pestrú paletu služieb. Súčasťou nákupného centra je sieť kancelárskych priestorov a ordinácií, čím môžete zaiste ušetriť či plnohodnotne využiť čas počas svojich nákupov.

Pôsobivé je aj parkovanie na upravenom parkovisku s 200 parkovacími miestami, pre všetkých zákazníkov prvé 3hodiny zdarma, každá ďalšia započatá hodina spoplatnená 2€. Otváracie hodiny centra sú od každý deň od 10.00 do 20.00 hodiny, okrem nedele kedy je Retro otvorené len do 18tej hodiny.

Nákupné centrá v Bratislave IV. (http://blog.mapaobchodov.sk)

Zdroj: www.wikipedia.sk