Nákupné centrá v Bratislave III.

Nákupné centrá v Bratislave III.

Sponzorované odkazy:

Tretí zo série článkov o nákupných centrách v Bratislave, predstavuje tri menšie nákupno- zábavné centrá, ktoré sú lokalizované trošku mimo centra Bratislavy, ale napriek tomu svojou výhodnou lokalitou predstavujú dôležitý nákupný a zábavný bod. Poďte sa spolu so mnou pozrieť na nákupné centrum Danubia v Petržalke, Hron v Podunajských Biskupiciach a Galéria Lamač v Bratislavskom Lamači.

DANUBIA

Nákupné centrum Danubia bolo otvorené roku 2000 na najväčšom bratislavskom sídlisku, na Petržalke, ktorá je piatimi mostami spojená s historickým centrom. Danubiu nájdete na Panónskej ceste smerom na Rusovce, hneď oproti je nákupné centrum Terno- Jednota, čo spolu vytvára skvelý nákupný komplex.

Danubia svojou rozlohou, vyše 30000m3, predstavuje stredne veľké nákupno- zábavné centrum, s viac ako 50timi módnymi butikmi, ďalej tu nájdete prevádzky ako lekáreň, kvetinárstvo, rýchločistiareň či očnú optiku. Spomenúť musím aj foodcourt s prevažne fast foodovými prevádzkami a pár kaviarňami. Rozsiahlu prevádzku tu má aj spoločnosť McDonald's s ob­sluhou do auta. V Danubii nájdete aj hypermarket Carrefour, skvelý pre váš rodinný nákup.

Otváracia doba nákupnej pasáže je denne od 9.00 do 21.00 hodiny, s výnimkou hypermarketu, časovo neobmedzené parkovanie je pred nákupným centrom pre každého zákazníka zdarma.

HRON

Ďalšie nákupné centrum, ktoré je lokalizované mimo bratislavského centra, je nákupné centrum Hron v Podunajských Biskupiciach. Hron predstavuje menšie nákupné centrum, ktoré však plne uspokojuje požiadavky zákazníkov z okolia. Ak však patríte medzi módnych nadšencov a plánujete doslova „hon po módnych kúskoch“, zvoľte určite väčšie nákupné centrum v centre.

A na čo sa môžete v Hrone tešiť? Určite vás poteší pár módnych butikov, ako napríklad nemecký diskont KIK či Robel obuv, ďalej môžete využiť služby kaderníctva, nábytku, krajčírskej dielne, očnej optiky či lekárne. Odpočinúť si príďte do talianskej pizzerie, kaviarne či nočného kasína.

Skvelá je aj dostupnosť do nákupného centra, a to buď autobusom, trolejbusom, alebo pohodlne osobným automobilom s parkovaním zdarma priamo pred centrom.

GALÉRIA LAMAČ

Vo veľmi rušnej lokalite, hneď vedľa vyťaženej D2 v bratislavskom Lamači, nájdete obľúbené miesto pre váš rodinný nákup, a to obchodné centrum Galéria Lamač. Nákupné centrum bolo doslova pristavané už k fungujúcemu supermarketu Tesco.

Dnes je centrum fungujúcim spoločenským a nákupným centrom, s niekoľkými módnymi butikmi, reštauráciami i kaviarňami. Za zmienku určite stoja veľkoplošné predajne spoločnosti Gate, Deichmann či elektroniky NAY. Otváracia doba Galérie Lamač je od 9.00 do 21.00 hodiny, parkovanie je pre zákazníkov pred nákupným centrom zdarma. Samozrejmosťou je bezbariérový prístup, prebaľovací pult, WC a informačné centrum.

Nákupné centrá v Bratislave III. (http://blog.mapaobchodov.sk)

Zdroj: www.wikipedia.sk