Nákupné centrá v Bratislave II.

Nákupné centrá v Bratislave II.

Sponzorované odkazy:

Už v prvej časti nášho miniseriálu o nákupných centrách v Bratislave, sme vám predstavili tri s prívlastkom „naj.“ Dnes budeme pokračovať a predstavíme ďalšie dve, a to luxusnú Galleriu Eurovea a obľúbený Aupark.

Galleria Eurovea

Nákupné centrá v Bratislave II. (http://blog.mapaobchodov.sk)

Gallerie Eurovea predstavuje veľmi moderné luxusné spojenie nákupnej pasáže, dizajnových kancelárskych priestorov, prepychového 5* hotela Sheraton Bratislava, a to všetko v krásnom prostredí na samom brehu Dunaja, iba pár krokov od historického starého mesta. Všetkých módnych nadšencov určite potešia obchodíky mnohých obľúbených módnych značiek, ale aj luxusnejšie butiky pre náročnejsích klientov. Za zmienku stojí aj veľké množstvo reštaurácií s domácou aj zahraničnou kuchyňou, ale aj kaviarne s terasou na samom nábreží. Zážitok pre skutočných gurmánov!

Parkovanie je pre všetkých zákazníkov prvé tri hodiny zdarma v priestrannom podzemnom parkovisku, samozrejmosťou je aj WIFI pripojenie, toalety, info kútik zdarma, či bezbariérový prístup. Otváracie hodiny nákupnej pasáže sú od 9.00 do 21.00 hodiny, reštaurácie, kasino, kino či fitness štúdio sú otvorené dlhšie.

Galleria Eurovea je ozajstným spoločenským miestom s príjemnou dynamickou atmosférou, ktorú si zaručene vychutnáte!

Nákupné centrá v Bratislave II. (http://blog.mapaobchodov.sk)

Aupark

Nákupné centrá v Bratislave II. (http://blog.mapaobchodov.sk)

Že ste ešte nikdy nepočuli o nákupnom centre s prezývkou LOVEPARK? Áno, reč je o Auparku, ktorý je pre mnohých Bratislavčanov najobľúbenejším nákupným a spoločenským centrom.

Predstavte si tri poschodia plné módnych butikov, nájdete tu aj exkluzívne módne značky ako napríklad Guess, Mango či Tommy Hilfiger, lovcovia módnych trendov určite neobídu H&M alebo pietro filipi. Odporúčam neobísť ani značkovú predajňu rodinných a kuchynských potrieb TESCOMA, alebo experta v starostlivosti o pleť YVES ROCHER. Ak počas nákupov dostanete chuť sa trošičku občerstviť, „vylezte“ na 3. poschodie a vychutnajte si lahodné jedlo či osviežujúci nápoj vo foodcourte. Supermarket BILLA s výhodnými cenami a čerstvými potravinami, je skvelým miestom pre váš rodinný nákup.

Parkovanie zdarma je zabezpečené buď priamo pred Auparkom, alebo v parkovacom dome hneď vedľa, celkom je to viac ako 850 parkovacích miest, samozrejmosťou sú priestranejšie parkovacie boxy pre invalidov alebo rodinky s deťmi.

Ak teda túžite spoznať Bratislavu aj z iného turistického pohľadu a okrem historických pamiatok okuknúť aj nejakú módnu záležitosť, nákupné centrá Galleria Eurovea a Aupark určite neobíďte!

Nákupné centrá v Bratislave II. (http://blog.mapaobchodov.sk)

Zdroj: www.wikipedia.sk