Nákupné centrá v Bratislave

Nákupné centrá v Bratislave

Sponzorované odkazy:

Dnes už určite nikoho neprekvapí, keď poviem, že moderné nákupné centrá predstavujú dôležitý „meeting point“. Inak tomu nie je ani v hlavnom meste Slovenska, v Bratislave. Okrem toho, že populárne centrá doslova pretekajú ponukou exkluzívnych i populárnych módnych značiek odevov i obuvi, zároveň predstavujú miesto, kde môžete veľmi príjemne stráviť svoj voľný čas. Skúste si teda vyraziť s rodinkou do kina, kaviarne či fitness. Dnes si predstavíme prvé štyri nákupné centrá, pričom každému z nich môžeme prisúdiť prívlastok „naj“.

Najstarší POLUS CITY CENTER

Nákupné centrá v Bratislave (http://blog.mapaobchodov.sk)

Najstarším nákupným centrom v Bratislave je Polus City Center, ktorý vám na dvoch poschodiach prináša šťavnatú nádielku obľúbených módnych značiek, značkovej obuvi, hypermarket Carrefour, lékarne, darčekovú predajňu, obchody s elektronikou i nábytkom, profesionálne očné optiky, stávkovú kanceláriu, ale aj bankové pobočky a bankomaty. Široká je aj ponuka služieb, nájdete tu kaderníctvo, solárium, multikino Cinema City a mnohé reštaurácie i kaviarne. A ako sa do Polusu dostanete? Polus City Center sa nachádza na Vajnorskej ulici, v Novom meste, blízko jazera Kuchajda a futbalového štadiónu Inter Slovnaft. Otváracia doba je každý deň od 9.00 do 21.00 hodiny, s výnimokou hypermarketu a kina, ktoré sú otvorené do 22.00 hodiny. Zaiste všetkých zákazníkov poteší parkovanie pred Polusom či WIFI pripojenie v centre zdarma.

Nákupné centrá v Bratislave (http://blog.mapaobchodov.sk)

Najväčší AVION SHOPPING CENTER

Zavítajte aj do najväčšieho a najpopulárnejšieho zábavno-nákupného centra na Slovensku, do Avionu! V centre vás osvieži príjemná dynamická atmosféra, mnohé butiky s módou, obuvou, kníhkupectvo, predajne elektroniky i nábytku, mnohé reštaurácie a kaviarne, švédsky nábytkársky gigant Ikea i hypermarket Hypernova. Parkovanie je zabezpečené v podzemnom krytom i vonkajšom parkovisku, s kapacitou 3600 parkovacích miest a rozmernejšími boxami pre väčšie rodiny a invalidov. Otváracia doba nákupnej pasáže je od 10.00 do 21.00 hodiny, food court i hypermarket sú otvorené dlhšie.

Nákupné centrá v Bratislave (http://blog.mapaobchodov.sk)

Najmenší APOLLO BUSINESS CENTER

Nákupné centrá v Bratislave (http://blog.mapaobchodov.sk)

V mestskej časti Ružinov, na Prievozskej ulici, nájdete síce rozsiahle Apollo Business Center, kde však väčšina priestorov má administratívny charakter, nákupná pasáž predstavuje presne 5700m3, s výraznou prevahou kaviarní a reštaurácií pre menej i viac náročných kulinárov. Parkovanie je pre všetkých zákazníkov zdarma na priestranom dvojpodlažnom parkovisku. Otváracie hodiny sú pre všetky prevádzky od 8.00 do 18.00 hodiny.

Nákupné centrá v Bratislave (http://blog.mapaobchodov.sk)

Zdroj: www.wikipedia.sk