Hornbach - montáž dverí

Hornbach - montáž dverí

Sponzorované odkazy:

Zdanlivo nepatrná výmena interiérových dverí dodá vášmu domovu špecifický štýl. Pomocou nových dverí zjednotíte dizajn celej domácnosti a vytvoríte jedinečný vzhľad obytných miestností. Na trhu existuje množstvo rôznych typov a farieb dverí, stačí si len vybrať a pustiť sa do projektu. Hornbach poradí, ako na to.

Hornbach - montáž dverí (http://blog.mapaobchodov.sk)

Ak ste sa rozhodli zadovážiť si nové dvere, je nutné poznať potrebnú veľkosť dverí vrátane zárubní, preto ju zmerajte predtým, ako sa vyberiete do Hornbachu. Dôležité je takisto vzhľadom k rozmiestneniu nábytku zvážiť, na akú stranu sa budú dvere otvárať. Ak sú pán-ty dverí vľavo a kľučka vpravo, pýtajte si ľavé dvere a naopak. Ďalej si môžete vybrať na-príklad dvere z masívu, hladké alebo sklenené dvere. Čo sa týka technického prevedenia, existuje špeciálna voština, vďaka ktorej sú dvere veľmi ľahké a napriek tomu zaručujú vy-sokú stabilitu povrchu, dierovaná drevotrieska, ktorá je stabilná a odolná proti zaťaženiu alebo exkluzívne prevedenie v celomasívnom ráme obalenom kvalitnou fóliou alebo prírod-nou dyhou.

Hornbach - montáž dverí (http://blog.mapaobchodov.sk)

Zabúdať netreba ani na vhodne zvolený druh povrchu. Biela fólia sa vyznačuje hodvábne matným povrchom, je kvalitná a odolná voči UV žiareniu. Prevedenie CPL / CLPL je určené pre vysoké zaťaženie dverí, pretože CPL (tvrdý laminát) má vysokú odolnosť proti poškria-baniu a odretiu / CLPL pružný laminát umožňuje ohraniť oblé hrany dverí. Dekor imitácie dreva sa vyznačuje robustným, ale ľahko udržiavateľným povrchom s imitáciou prírodnej kresby dreva. Dyha z pravého dreva je tradičná a kvalitná, mala by sa ale pravidelne udr-žiavať viacvrstvovým akrylátovým lakom naneseným vo viacerých vrstvách. Hornbach má vo svojej ponuke 50 druhov interiérových dverí priamo na sklade, ďalších 2 000 rôznych typov je možné objednať. Dvere z Hornbachu vynikajú predovšetkým značkovou kvalitou, perfektným dizajnom a primeranou cenou.

Hornbach - montáž dverí (http://blog.mapaobchodov.sk)

Zdroj: http://www.mapaobchodov.sk/5403/hornbach/