Viete, čo je mini jazierko?

Viete, čo je mini jazierko?

Sponzorované odkazy:

Voda je prirodzená súčasť prírody a dodáva nám životnú energiu i optimizmus, preto je dobré obklopiť sa ňou všade, kde je to len možné. Mnoho ľudí si už vytvorilo vlastné zá-hradné jazierka. Hornbach teraz ponúka riešenie aj pre obyvateľov bytov a predstavuje mini jazierka pre balkóny alebo terasy.

Jazierka prinášajú do našich domácností pohodu, uvoľnenie a navodzujú pozitívnu atmo-sféru. Ak však nevlastníte záhradu, kde by sa dala výstavba okrasného rybníčka realizovať, nezúfajte. Hornbach má riešenie aj pre Vás. Mini jazierko je možné vybudovať prakticky kdekoľvek a v akejkoľvek nádobe – na balkóne alebo terase. Nechajte sa v Hornbachu in-špirovať širokým výberom vrátane príslušenstva.

Na založenie mini jazierka je vhodná napríklad nádoba Whiskeyfasser. Má priemer 40 cm a vyniká svojim rustikálnym vzhľadom. V žiadnom jazierku nesmú chýbať vodné rastliny, kto-ré vytvárajú jeho unikátny vzhľad. Hornbach odporúča napríklad lekno červené (Nymphaea Attraction Rot), čo je vzácna vodná rastlina, ktorá rozjasní vaše jazierko alebo vodný hyacint (Eichhornia crassipes), ktorý je vhodný na zakladanie mini jazierka, pretože rastie veľmi rýchlo. Kvety je dobré doplniť svetelnými efektmi, ktoré vytvoria príjemnú vodnú atmosféru vhodnú na relaxáciu. Súpravu rybníkového osvetlenia OASE Lunaqua Classic LED možno použiť vo vode aj na suchu.